KONST / Litografier / Färglitografi 12872362
nr 1287 2362
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, EA Gröna Lund 2000. Signerad. Signerad. Motivet: 37x45 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:06:23
9/11 19:33:54
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö